Rusza 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

1 stycznia 2020

Tym razem w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 11 W PIECZYSKACH !!!

Jaworznicka Orkiestra zagra niemal w całym mieście, a specjalne atrakcje czekają na Pieczyskach.

Tytułem i myślą przewodnią jaworznickiego finału będzie „Kulinarny Ogień” – w Szkole Podstawowej nr 11 w Pieczyskach na 10 stanowiskach najlepsi kucharze z Polski będą przyrządzać orkiestrowe dania: steki, bigos, gofry, tzw. gorącą patelnię i wiele innych przysmaków! Dla wszystkich!

Co jeszcze czeka na wszystkich odwiedzających? M.in. Występ Sióstr Goławskich i pokazy przygotowane przez Tuban Bańki i dużo, dużo więcej.

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 12 stycznia 2020 a przygotowania wciąż trwają. Zebrane w Finale środki trafią na rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Atrakcje jakie na nas czekają to między innymi:

Pokazy OSP - pierwsza pomoc, pokazy psów, Basia Janyga „Fabryka talentów", pokazy OSP – pokaz ratownictwa, Sargis Davtyan - koncert, Siostry Goławskie - koncert, Fundacja DKMS – Pokonajmy nowotwory krwi – punkt konsultacyjny – jak zostać dawcą szpiku, wycinanki dla dzieci, jasełka przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 11, szkoła tańca towarzyskiego SUKCES, Fly Tai – Piotr Szombierski, Klub Tańca Towarzyskiego FANTAZJA z Krakowa wraz z p. Małgrzatą Kaczmarczyk, maraton Zumby – Basia Gędłek (ZUMBaśka), Stowarzyszenie „W kręgu formy”, stanowsko lekarzy z jaworznickiego szpitala (chirurdzy z oddziału pediatrii) i wiele innych.