Najnowsze aktualności

Wycieczka do Red Raj w Młoszowej

Przejdź do - Wycieczka do Red Raj w Młoszowej

W czwwartek 29 września uczniowie klas 1-3 pojechali na wycieczkę do Reklasowiska Red Raj w Młoszowej. Na miejscu czekały na wszystkich wspaniałe atrakcje: dmuchańce, tory przeszkód, park linowy, trampoliny, jednym słowem to co dzieci lubią najbardziej! Największą atrakcją wycieczki były jednak żyjące w Relaksowisku zwierzaki. Dzieci mogły zobaczyć i nakarmić kozy, kaczki, czarne łabędzie, pawie i wyczekiwane alpaki. Radosne harce zakończył grill z kiełbaskami. Choć nieco zmęczeni ilością wrażeń, wszyscy wrócili z wycieczki w świetnych humorach.

Zbieramy TALENCIAKI!

Wspierajmy naszą szkołę z akcją Lidla „Szkoły pełne talentów”. Już od 5 września za zrobione zakupy w sklepach sieci Lidl można dostać kupony zwane TALENCIAKAMI. Minimalna wartość takich zakupów musi wynosić 50 zł i obejmować zakup warzywa lub owocu. Taki kupon można przekazać szkole w formie papierowej lub zeskanować kod QR i przekazać punkty na konto szkoły. Zapraszamy wszystkich do zabawy i wspierania akcji, dzięki której szkoła może pozyskać nagrody wspierające edukację i zabawę. Prosimy o wsparcie!

Razem możemy więcej !

Narodowe Czytanie

2 września 2022 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie odbyło się kolejne Narodowe Czytanie. Tym razem czytana była ballada pt. "Dudarz" Adama Mickiewicza w wykonaniu Darii Kasprzak. Niesamowity klimat stworzył Joachim Mencel przygrywając na zapomnianym już instrumencie - lirze korbowej. W wydarzeniu uczestniczyły uczennice SP 11 wraz z p. Dyrektor Natalią Kamińską i p. Edytą Wiernek.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

Przejdź do - Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!

1 wrzesień, to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego, ale także 83. rocznica wybuchu II wojny światowej, dlatego z tej okazji nasza szkoła zorganizowano specjalny happening. Uczniowie, rodzice i nauczyciele oraz cała społeczność szkoły, pod kierownictwem Pani Edyty Wiernek, przeszli ulicami dzielnicy Pieczyska z wielką flagą Polski oraz transparentem „Nigdy Więcej Wojny”.

Czytaj więcej o: Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego!