Najnowsze aktualności

Koncert uczniów PSM Jaworzno

Przejdź do - Koncert uczniów PSM Jaworzno
Dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie umożliwiające realizację audycji umuzykalniających
i zaproszenia do nauki w PSM Jaworzno
przez dyrekcję i nauczycieli oraz wszystkich uczniów Szkoła Podstawowa nr 11 w Jaworznie
Czytaj więcej o: Koncert uczniów PSM Jaworzno

22 konkurs Mini Playback Show.

Przejdź do - 22 konkurs Mini Playback  Show.

22 konkurs Mini Playback Show za nami! Reprezentacje naszej Szkoły zdobyły dwa pierwsze miejsca;))) W kategorii klas 1-3 z piosenką "Cotton Eye Joe" grupy Rednex oraz w kategorii klas 4-8 z piosenką "Padam Padam" z repertuaru Kylie Minogue! Nasi uczniowie byli wspaniali, tryskający energią, uśmiechnięci! Podbili serca jury;) Dziękujemy za świetne przygotowanie pani Ewie Krzywosz!

MatMagia warsztaty matematyczno-robotyczne z elementami kodowania.

Przejdź do - MatMagia warsztaty matematyczno-robotyczne z elementami kodowania.

Bardzo dziękujemy Pani Milenie Rakowskiej za przeprowadzenie w klasie 1 warsztatów matematyczno-robotycznych z elementami kodowania MatMagia.

Ogólnopolski konkurs matematyczny " Puchacz Piotr "

Przejdź do - Ogólnopolski konkurs matematyczny " Puchacz Piotr "

Uczniowie z klas 1-3 uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Puchacz Piotr.