Ogólnopolski konkurs "Do Hymnu"

19 listopada 2023

Nasza Szkoła 15. 11 wzięła udział w ogólnopolskim konkursie dla szkół podstawowych „Do Hymnu”, który jest organizowany przez Narodowe Centrum Kultury. Zadaniem konkursowym było wspólne wykonanie przez co najmniej połowę uczniów szkoły Hymnu Państwowego oraz dwóch wybranych pieśni hymnicznych.

Tego dnia przed dwuosobową komisją konkursową składajacą się z profesjonalnych muzyków powołanych przez Organizatora, aż 84 % uczniów Naszej Szkoły zaśpiewało wraz z Hymnem pieśni: „Rota” oraz „Marsz I Brygady”. Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Krawczyka za przygotowanie „Jedynastkowego Chóru”,ale przede wszystkim WIELKIE DZIĘKI dla WSZYSTKICH DZIECIAKÓW, za to, że jak zwykle stanęli na wysokości zadania i stworzyli przepiękne widowisko. Jesteśmy z Was dumni!