Puk, puk to ja - mały uczeń pierwszaczek!

23 października 2019

Dnia 23 października 2019 roku w naszej szkole było wielkie święto! Pasowanie na ucznia klasy pierwszej!

Uczniowie i nauczyciele już od rana chodzili bardzo przejęci, bo w poczet uczniów naszej szkoły mieli zostać włączeni uczniowie klasy pierwszej. Pierwszoklasiści wraz z wychowawczynią - panią Natalią Kamińską przygotowali uroczystą akademię dla rodziców i zaproszonych gości. Klasa druga wraz z panią Ewą Kępką pomogła w realizacji całego przedsięwzięcia oraz przygotowała dla pierwszaków wspaniałe upominki. W akademii wystapili również uczniowie klas starszych, tj. piątej i ósmej. Rodzice, po części artystycznej, przygotowali dla naszych dzieciaków słodką niespodziankę.

Poniżej zamieszczamy film z tego cudownego wydarzenia!