14 października 2019

"Nauczyciel widzi nie tylko twarze dzieci - stara się zobaczyć ich dusze"

Dnia 11 października 2019 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowali uczniowie klasy pierwszej, drugiej i ósmej pod czujnym okiem p. Ewy Kępki i Natalii Kamińskiej. Pani Elżbieta Trzeciak jak zawsze wykonała prześliczną dekorację. Na uroczystość przybyli emerytowani pracownicy szkoły oraz liczne grono absolwentów. Były kwiaty, uśmiechy, miłe słowa i życzenia... Nie zabrakło również łez wzruszenia, kiedy podczas uroczystości wyświetlono filmik nagrany przez uczniów dla nauczycieli własnie... Filmik nagrał i zmontował uczeń klasy ósmej - Bruno Lewek z pomocą kolegi Joachima Stróżyńskiego. Cały projekt koordynowały uczennice klasy ósmej: Bożena Borowska i Emilia Sobula. Gratulujemy Wam pomysłu i talentu!

Filmik ten można obejrzeć, klikając w poniższy link:

Kochani Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 w Jaworznie - jesteście niesamowici! Bez Was - nie byłoby Nas...