17 października 2018

Jak co roku w październiku obchodziliśmy Święto Edukacji Narodowej. Tym razem Dzień Nauczyciela przypadł w sobotę, dlatego spotkaliśmy się na akademii dnia 17 października 2018 roku, by uczcić święto wszystkich uczniów i pracowników szkoły.

Uroczystą akademię przygotowali uczniowie klasy 3a gimnazjum pod przewodnictwem pani Ewy Mulki oraz członkowie koła teatralnego, które prowadzi pani Natalia Kamińska.

Oprócz pięknie wyśpiewanych i wyrecytowanych życzeń uczniowie przygotowali  dla swoich nauczycieli laurki oraz przekazali cudowne kwiaty. Członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli wyjątkowe życzenia Dyrektorowi Szkoły – pani Katarzynie Mentel.

Pani Dyrektor serdecznie podziękowała uczniom i złożyła wyrazy uznania nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację dzieci. Życzyła wszystkim inspiracji i wytrwałości w pełnieniu tej pięknej misji.