Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

3 września 2019

Wakacje już dobiegły końca...

Wakacje już dobiegły końca i zabrzmiał pierwszy dzwonek. Uczniowie wypoczęci, opaleni, z uśmiechami na twarzach i pełni zapału do pracy, wrócili do murów Naszej Kochanej Szkoły. Drugiego września, po długiej wakacyjnej przerwie wszyscy spotkaliśmy się na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2019/2020. Pani Dyrektor - Katarzyna Mentel - bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły. Ze szczególną życzliwością zwróciła się do uczniów klasy pierwszej, rozpoczynających naukę w naszej szkole, życząc im aby jak najszybciej poczuli się tutaj jak u siebie. Wszystkim natomiast życzyła wytrwałości i sukcesów w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Uroczystą akademię upamiętniającą rówież wybuch II wojny światowej przygotował p. Marcin Skorupa oraz p. Natalia Kamińska wraz z uczniami klasy ósmej. Poniżej zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.